Jagody Acai Odchudzanie

Chudnij z Jagoda Acai!

Aby być w zgodzie z prawdą musimy zaznaczyć, że Jagoda Acai nie są magicznym suplementem diety, który pozwoli zrzucić 20kg w ciągu tygodnia jak twierdzą niektórzy dystrybutorzy produktów zawierających w składzie wyciąg z amazońskiej jagody. Kiedy znana celebrytka Oprah Winfrey wspomniała o niesamowitych właściwościach Jagoda Acai, cudowne produkty zawierające dobroczynne minerały i pierwiastki z amazońskich lasów zaczęły pojawiać się niemal wszędzie. Warto jednak podejść racjonalnie do wszystkich opinii jakoby super dieta oparta o Jagoda Acai przynosiła tak spektakularne rezultaty o jakich można przeczytać na ulotkach reklamujących preparaty odchudzające.

W połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i ćwiczeniami, preparaty zawierające Jagoda Acai są doskonałymi suplementami wspomagającymi proces chudnięcia. Naturalne połączenie antyoksydantów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, fitosteroli i aminokwasów pomagają znacząco przyspieszyć zrzucanie zbędnych kilogramów. Przez oczyszczanie organizmu z resztek pokarmowych zalegających w jelitach, preparaty zawierające Jagoda Acai przyspieszają proces trawienia i wspomagają spalanie tłuszczu. Przyjrzyjmy się jednak uważniej temu, w jaki sposób Jagoda Acai przybliżają do osiągnięcia wymarzonej sylwetki…

Suplementy diety zawierające wyciąg z Jagoda Acai zwiększają metabolizm

Purpura baccca zawiera w swoim składzie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 – są to te same substancje, które znajdują się w tkance tłuszczowej ryb morskich, oleju z oliwek oraz w siemieniu lnianym. Kwasy te nie są wytwarzane przez organizm dlatego muszą być dostarczane wraz z pokarmem.

Zmagazynowane w postaci tłuszczu kwasy omega-3 i omega-6 są następnie wykorzystywane jako swoisty starter procesów przemiany materii. Jeśli zaliczasz się do osób, u których występuje powolny metabolizm to bez wątpienia proces chudnięcia postępuje u Ciebie znacznie wolniej, a tym samym powoduje frustracje, ponieważ efekty „diety cud” są ledwie zauważalne. W takich przypadkach warto sięgnąć po suplementy diety zawierające w swoim składzie wyciąg z Jagoda Acai, by przyspieszyć przemianę materii.

Jagoda Acai wspomaga proces trawienia

Zawarte w Jagoda Acai znaczne ilości błonnika pozwalając pomagają oczyścić układ trawienny z zalegających w nim ciężkostrawnych tłuszczów a tym samym poprawiają perystaltykę jelit.

Jagoda Acai zmniejsza łaknienie

Wspomnieliśmy powyżej, że Jagoda Acai zawiera znaczne ilości łatwo przyswajalnego błonnika. Suplementy diety z dużą zawartością błonnika sprawiają, że posiłek jest znacznie bardziej sycący i nie są potrzebne dodatkowe przekąski między posiłkami.

Jagoda Acai przyspieszają przyrost tkanki mięśniowej

Preparaty zawierające ekstrakt z Jagoda Acai są bogate w aminokwasy, których organizm potrzebuje do rozbudowy tkanki mięśniowej. W połączeniu z kwasami tłuszczowymi aminokwasy przyspieszają proces spalania tłuszczu i wspomagają rozrost tkanki mięśniowej.

Acai Berry zwiększają poziom energii i wytrzymałość

Nie bez kozery brazylijscy sportowcy przyjmują suplementy diety zawierające znaczną ilość wyciągu z Jagoda Acai. Badania potwierdzają, że wysoki poziom węglowodanów i przeciwutleniaczy prowadzi do wzrostu poziomu energii i wytrzymałość.

Słowo klucz: utrata wagi z Jagoda Acai

Wprawdzie nie można powiedzieć, że przyjmowanie suplementów diety zawierających wyciąg z Jagoda Acai spowoduje radykalny spadek masy, ale naukowcy zgodnie potwierdzają, że zawarte w Jagoda Acai czynniki bardzo pomagają w utracie wagi. Możliwe jest to dzięki dobroczynnemu wpływowi na metabolizm i rozwój mięśni a zmniejszający apetyty błonnik sprawi, że nie będziesz już potrzebował przekąsek między posiłkami. Oczywiście musisz także wiedzieć, że mimo mniejszych dawek przyjmowanych pokarmów nie będziesz odczuwał osłabienia, ponieważ Jagoda Acai są także źródłem energii, której potrzebujesz każdego dnia!